Kablosuz geçiş kontrol sisteminin mobil hali: SMARTair® Openow™

/Local/assaabloyCOMTR/images/News-Media/1-Openow/SMARTair_Electronic%20Eschutecheon%20with%20Pinpad%20.jpg.jpg

SMARTair ile tanışmış mıydınız?

SMARTair kablosuz geçiş kontrol sistemi, tek bir sistemde çeşitli seviyelerde geçiş kontrol yönetimi sunar. SMARTair® silindir ve elektronik kolları ile donatılmış binanızı, SMARTair® yazılım programı sayesinde sürekli kontrol edebilir, her kapı için ayrı ayrı geçiş yetkisi verip yetki kaldırabilirsiniz. Bu sayede de operasyonel hız kazabilirsiniz.

Anahtar Taşımaktan Sıkıldınız mı?

Yetkili olduğunuz her alan için ayrı bir anahtar ayrı bir külfet ve anahtarların kaybolma ihtimali ise güvenlik açığı anlamına gelir. Anahtar taşıma, kaybetme ve anahtar takibi gibi sorunlardan kurtulmak istiyorsanız SMARTair tam size göre bir çözüm. SMARTair sayesinde anahtar yerine RFID kart, tag ve hatta cep telefonunuzu kullanabilirsiniz.

İşletmenizdeki giriş çıkışları telefonunuzdan kontrol etmek ister misiniz?

SMARTair® Openow™ mobil çözümü sayesinde işletmenizin güvenliğini mobil hale getirmek düşündüğünüzden daha kolay. Bu çözüm sayesinde, çalışanlarınız erişim için RFID kartların yanı sıra cep telefonlarını sanal anahtar olarak kullanabilir, yöneticiler ise saniyeler içinde sanal anahtarın gönderilmesi, iptal edilmesi ve güncellenmesini sağlayabilir. Çalışanlar yetki alanlarına göre birkaç anahtar taşımak yerine, cep telefonlarındaki sanal anahtarlara tanımlanan çoklu yetki ile anahtarları artık cep telefonlarında taşıma rahatlığına kavuşacaklardır.

Openow™ ile mobil çözümün rahatlığından faydalanın! İşletmenizde kullanılan klasik anahtar ve kartların yerine cep telefonunuzu kullanın. Anahtar/Kart kayıpları, bozulan kartlar, kaybolan anahtarlar gibi sorunlar sonrası oluşan maliyeti minimuma indirin ve işletme güvenliğinizi yükseltin.

Her İşletme için Kolaylık Fırsatı

Openow™, sürekli hareket halinde olan çalışanlara veya çok sayıda ziyaretçi ve taşerona sahip olan işletmeler için mükemmel bir çözümdür. Resepsiyondaki uzun kuyruklar, temizlik çalışanlarına geçici erişim yetkileri gibi durumlara hastaneler, üniversiteler, müzeler, ofisler, çok uluslu şirketler, co-working ofisler gibi tüm tarz ve ölçekteki işletmelerde ki çözüm anahtarı SMARTair® Openow™’dır. Bu çözüm tüm işletmelere kolaylık sağlar.

 

Daha fazla bilgi için SMARTair ürünlerini, çözümlerini inceleyebilir ve bize ulaşabilirsiniz.