Küresel Markalar

/Local/assaabloyCOMTR/images/about-us/global-divisions-map.jpg

ASSA ABLOY Türkiye pazarında en güvenilir ve bilinen ürünleri ile hizmet vermektedir.

Her bir ASSA ABLOY markası kendi içinde farklı özellik ve güçleri ile birbirinden ayrılarak müşterilerimizin projelerinde geniş ürün yelpazesi ve farklı çözümler sunabilmelerini sağlamaktadır.

Küresel Markalar

Abloy Oy, yüksek güvenlikli kilit, kilitleme sistemleri ve mimari donanım üreticilerinden ve elektromekanik kilitleme teknolojisi alanında dünyanın önde gelen lider ürün geliştiricilerinden biridir.

HID Global müşterilerine dünya çapında milyonlarca güvenli kimliklerin oluşturulması, yönetimi ve kullanımı ileilgili ürünler, hizmetler ve çözümler sunan sektöründe lider, ASSA ABLOY grubu markasıdır. Sağlam kaliteli, yenilikçi tasarımlarıyla tanınan HID Global Güçlü kimlik/kimlik yönetimi de dahil olmak üzere IT güvenlik;kart kişiselleştirme; ziyaretçi yönetimi; pasaport gibi uygulama yelpazesi için teknolojiler ve kimlik teknolojileri üretmektedir.

1973 yılında kurulan Mul-T-Lock, kurumsal, ticari, endüstriyel ve konut uygulamaları için Yüksek Güvenlik ürünlerinin geliştirilmesinde, üretiminde ve pazarlanmasında dünya lideridir.

Dünyanın en eski uluslarası markalarından biri olan ve kilit endüstrisinde iyi bilinen Yale, mekanik ürünlerinin yanı sıra elektronik ve Smart Living ürünleriyle öne çıkmaktadır.