CLIQ® Go: Programlanabilen Bluetooth destekli anahtarlar ile mobil geçiş kontrol sistemi

İşyerinizin, oda ve dolaplarınızın güvenliğini cep telefonunuzdan kontrol etmek ister miydiniz?

Mekanik ve kablolu kilitlerin sizi sınırlandırmasına izin vermeyin, erişim yetkilerini cep telefonunuz ile her yerden, her zaman kontrol edebilirsiniz.

Programlanabilen anahtarlar ile yüzlerce anahtar taşımaya son!

Geçiş kontrol yönetimi parmaklarınızın ucunda

  • Hareket halindeyken de erişim yetkilerini yönetin
  • Anahtar kaybolma riskini minimuma indirin. Erişim yetkilerini CLIQ Go uygulaması üzerinden kolaylıkla iptal edebilirsiniz.
  • Kapılarda kablolama olmadan CLIQ silindirleri kolayca monte edilebilir.
  • Teknolojiyle aranız iyi olmasa dahi uygulama üzerinden yeni yetki vermek son derece kolaydır.

 

 

CLIQ Go yönetimi tamamen sizde olan bir mobil geçiş çözümüdür.  Programlanabilen bluetooth destekli CLIQ anahtardan, her ihtiyaca uygun, elektromekanik CLIQ silindirlerden ve yetki yönetimini sağlayıp anahtara yetki verip alabileceğiniz CLIQ Go uygulamasından oluşur. Uygulama üzerinden yetki verip-alabilir, saniyeler içinde yetki iptali yapabilir; kimin, hangi saat aralığında hangi kapıya yetkilendirileceğinin planlamasını cep telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz.

 

Geçiş sistemine olan ilgilerini bir adım ileriye taşımak isteyen bayiler, geçiş kontrol sisteminin mobil ve en akıllı halini kullanıcılara ulaştırmayı hedeflemektedirler.

CLIQ Go cep telefonunundan yönetim kolaylığı sağladığı için katma değerli bir hizmet sunar. Kullanımı ve programlaması kolay CLIQ Go çözümü, daha hızlı ve daha verimli müşteri hizmetlerinin anahtarıdır.

CLIQ ürünlerini satmak için iletişime geçebilirsiniz.

 CLIQ uzmanıyla iletişime geçin