Sürdürülebilirlik

ASSA ABLOY Grup Şirketleri için, sürdürülebilirlik girişimleri en önemli değer yargılarımız arasındadır. Ürettiğimiz tüm ürünlerde sürdürülebilirlik sağlamak için geri dönüşüme büyük önem veririz. Çünkü biliriz ki bu çevre için ve bizim işimiz için iyidir.

ASSA ABLOY’un Sürdürülebilirlik Konseyi

ASSA ABLOY 2007 yılında Sürdürülebilirlik Konseyi’ni kurmuş ve bu doğrultuda ciddi çalışmalar sürdürmeye başlamıştır. Kalite ve çevre düzenleyici faaliyetler konusunda ciddi ölçümler alınabilecek üç yıllık bir kalkınma planı hazırlanmıştır. Bu programın ana amacı sürekli olarak kullanılan ürünlerin sürdürülebilirlik performansını arttırmaktır. 

Sürdürülebilirlik Hedefleri

ASSA ABLOY tarafından 2011 yılında hazırlanan Sürdürülebilirlik raporunda tehlikeli kimyasallar ve uygulamalarda kullanılan tüm geliştirmeler temel performans göstergesi olarak gösterilmiştir. Program Sürdürülebilirlik Konseyi tarafından başarılı bulunmuş ve 2015 için su tüketimi, enerji verimliliği, yeşil çevre için gaz emisyonları, kimyasal işlemler ve çalışan sağlık&güvenliği konularında yeni hedefler ortaya koyulmuştur.

Daha Fazla bilgi için : www.assaabloy.com